gabrielle - komentarze


Walentynki, albo jak to określił PAWEŁ Walę-w-tynki.!

Co myślicie o tym święcie? Dla mnie kolejny dzien w roku, tylko pełen serduszek, słodkich maskotek, uganiania się po sklepach za jakimś oryginalnym prezentem dla Ukochaniej Osoby.! Sama wpadam w lekką panike, bo nie mam pojęcia co kupic...Chociaż mam pewnien pomysł, poduszka ze zdjeciem...A tak poza walentynkami, to w sumie wszystko jest dobrze, z rodzicami sie dogaduje, ahh to coś nowego. Z Facetem mi sie układa. Nie imprezuje juz 3 razy w tygodniu :p (taaak takk postepy)No dobra to naraznie tyle Bye bye, do następnego!


Gorące Pozdrowienia
Gabrielle.!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.02.2008 :: 22:30 :: pa83.maleniska.sdi.tpnet.pl

sungirl

walentynki to absurdalne święto.. sztucznie rozpędzone konsumpcjonizmem, któremu ludzie tak łatwo poddają. wykorzystują tanie chwyty marketingowych, sztucznie rozdmuchują importowane święto, na rodzimy grunt tylko dlatego aby sprzedać wszystko co jest w kształcie serca. nie kupuje ani bombonierki w kształcie serca, ani poduszki z napisem -I love you-, ani nawet lukrowanego piernika.. również w kształcie serca. nie poddaje sie przymusowi dobrej zabawy, bo akurat jest to komuś na rękę. :D
Talk.pl :: Wróć