gabrielle - komentarze


Dzisiaj w szkole bylam na jednej lekcji bo sie zle czuje... goraczka, kaszel itp ... to moj ukochany napewno mnie zarazil poniewaz w weekned jezdzilam do niego jak mial grype :p w sumie nie najgorzej, bo nie musze isc do szkoly ;)juz sie nie moge doczekac piątku ... wreszcie go zobacze mmm:)nareszcie ... mialam miec klasówke z biologi ale oczywiscie mnie na niej nie ma hehe ... bedzie trzeba nadrobic w innym terminie.Wczoraj bylam strasznie smutna tylko najlepsze jest to ze niewiem czemu, mozliwe ze to przez mojego "kolege" ktory ma na imie Paweł... dał mi bloka na gg i powiedzial ze sobie na niego zasłuzyłam poniewaz sie do niego nie odzywalam przez dluzszy czas, i jego kolezanka ktora mnie nawet na oczy nie widziala ( chociaż rozmawialysmy od czasu do czasu na gg) tez mnie zablokowala ... no ale było mineło nie bede plakac nad rozlanym "mlekiem"... nie mam Tylko tych dwóch "znajomych"!!



P.S wielkie pozdro dla Tych Ktorzy mnie wspierają i pomagaja mi w trudnych chwilach (Kamil,Piotrek,Angela,Renata) FuuLL swEEt kiSS !!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.11.2004 :: 18:12 :: host-ip107-196.crowley.pl

Fajnie masz ogólnie że nie byłaś w budzie. Ja tam dzisiaj się szlajałam po jakimś muzeum bleee. Nie zganiaj tak wszystkiego na biednego i chorego Kamila heheh. Wyzdrowiejecie oby dwoje-mam nadzieje że szybko:) A z tymi znajomymi to się nie martw, pewnie jesteś spoczko laską a oni tego nie umią docenić, jak tego nie widzą to ich strata i tyle:* Wielkie Pozdroooo
23.11.2004 :: 17:58 :: 213.25.48.10

tak najlepiej zgonić na biednego,chorego i bezbronnego Kamilkatrza było nie jeździć wiesz!!!a do tego ja tu jestem tylko na chwilke!!!
KOCHAM CIĘ SKARBIE MÓJ I JAK SĄDZE TYLKO MÓJ!!!!BUZIAKI:*:*:*:*
Talk.pl :: Wróć