gabrielle - komentarze


Witam!! Dzisiaj napisze tu jeden z mioich wierszy lecz jest on inny niż wszystkie do tej pory.Sami ocencie !!

"Nie chcę"
Nie będe żyć dłużej,
I nie mów, ze teraz nie bedzie mi lżej.
Wypaliłam sie dokładnie,
znalazłeś mnie na dnie.
Dziś jest już gorzej dużo .
Nie wierze ze jesteś ma muzą,
w muzy nie wierze.
Swego zycia nie perzemienie.
Bez Ciebie czy z Tobą.
Koniec...Ze mną.Nie bede juz sobą
Wogóle nie bede
Sławy nie zdobęde.
Szkoły nie skończe.
I wszystko już kończe,
swe zycie przedewszytkim,
Dziekuje wszystkim mi bliskim ...

Ten wiersz napisalam w chwili najwiekszego kryzysu mojego zycia, było to jakieś pól roku temu, lecz teraz mam Jego ...

Kocham Cie KamilQ!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.12.2004 :: 11:37 :: btq202.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

No nie!!!!!!Widzisz to??Nie da się tak chyba!!:( Kurcze!!Może jakoś na mail,jak chcesz to Ci mogę to wysłać,no chyba ,że znajdę link gdzie o tym czytałam to Ci podeślę ten link.Będę szukać:)Buziaki i uściski:*** ps.Śliczne wiersze!!!:)
16.12.2004 :: 11:34 :: btq202.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Jak piszesz notkę to w tym samym miejscu,gdzie to robisz musisz wkleić Wszystkie znaki sa takie same dla wszystkich gifów czy wvatarów,jedynie adres URL się zmienia.Żeby wiedzieć jaki jest ten adres musisz kliknąć na wybrany przez siebie obrazek prawym przyciskiem i wejsc w Właściwości
16.12.2004 :: 11:31 :: btq202.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Hej!Ja jestem z Łodzi-takie duże,szare i brudne miasto w centrum,o którym wszyscy wiedzą;)Z tymi obrazkami to nie taka trudna sprawa!!Tylko,że problem z komentarzami:Muszę koniecznie wstawić cudzysłów,a wiem,że tego się nie da zrobić!Więc w miejscu gdzie on powinnien być wstawię * ok?
15.12.2004 :: 20:44 :: zagorze.smstv.pl

Ja Ci dam kurde kryzysy:P:Pjak masz mnie to nawet nie myśl o kryzysach bo nie będzie buziakuf:P:PKocham Cię Aniele Mój:D:D:*:*:*
Talk.pl :: Wróć