gabrielle - komentarze


Witam!!Ehh jestem tak zmaczona, że nie mam siły nawet pisać no ale trzeba cos wspomnieć o moich 18-nastych urodzinkach ...Piątek- ten dzien zapamietam za zawsze...I to nie dlatego ze dostałam po pupie pasem,albo ze kumpel został "ch**** imprezy" i mi ją zjeb**, ale dlatego ze byli tam wszyscy na ktorych mi zalezy...Kamil Dziekuje za To ze moge Cie Kochać i za to ze kochasz mnie,Justyna poprostu lepshej ziomalki do pogadania o wszystkim sie nie znajdzie ;),Angelika-osoba z ktora sie zakumplowalam tak na powaznie w ciagu 5 miesiecy (a w moim przypadku to jest raczej tzn było niemozliwe),Ewa- kumpelka z bloku obok- bardzo wporzo laska -zawshe trzeźwo mysli ;)Grzegorz- lepshego kuzyna nie znajdziesz nigdzie indziej :* no dziekuje oczywiscie reszcie tzn : Michałowi,Marcinowi,Kamilowi,Ewelinie,Ani,Wojtokowi i Danielowi ...

A na najwieksze DZIEKUJE zasluguje moja siostra !! Kocham Cie i Kochac bede zawshe, niewazne co sie stanie i co by kiedys bylo pamietaj zawshe jestem przy Tobie sercem !!

Kamil Ciebie tesh bardzo Kocham i niewyobrarzam sobie zycia bez Ciebie !!

Dziekuje Moim rodzica za to ze mnie wychowali na taka osobę jaką jestem teraz, bo bez nich bym daleko w tym świecie nie zaszła!!



Gabrielle

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.12.2004 :: 22:36 :: bco194.neoplus.adsl.tpnet.pl

paula2

Zgłoś sie do konkursu na naj sympatyczniejszego bloga. Podaj imię i adres bloga.Paula2
19.12.2004 :: 15:09 :: bcd60.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Hejcia! Zapraszam do wzięcia udziału w moim konkursie na naj bloga! www.basia.talk.pl Instrukcje po wejściu!
19.12.2004 :: 12:40 :: bsj65.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Ehhh..no tak,a ja głupia zapomniałam:( Wybacz mi proszę Gabrielle,teraz składam szczere,choć spóźnione życzenia:niech wszystko o czym marzysz spełni się w całości:***Wszystkiego NAJ!!I żeby Ta Miłość zawsze była dla Ciebie dobra i nie zadawała ran!Buziaki:*** ps.Dostałaś maila z objaśnieniem:D?
Talk.pl :: Wróć