18.12.2004 :: 22:23
Witam!!Ehh jestem tak zmaczona, że nie mam siły nawet pisać no ale trzeba cos wspomnieć o moich 18-nastych urodzinkach ...Piątek- ten dzien zapamietam za zawsze...I to nie dlatego ze dostałam po pupie pasem,albo ze kumpel został "ch**** imprezy" i mi ją zjeb**, ale dlatego ze byli tam wszyscy na ktorych mi zalezy...Kamil Dziekuje za To ze moge Cie Kochać i za to ze kochasz mnie,Justyna poprostu lepshej ziomalki do pogadania o wszystkim sie nie znajdzie ;),Angelika-osoba z ktora sie zakumplowalam tak na powaznie w ciagu 5 miesiecy (a w moim przypadku to jest raczej tzn było niemozliwe),Ewa- kumpelka z bloku obok- bardzo wporzo laska -zawshe trzeźwo mysli ;)Grzegorz- lepshego kuzyna nie znajdziesz nigdzie indziej :* no dziekuje oczywiscie reszcie tzn : Michałowi,Marcinowi,Kamilowi,Ewelinie,Ani,Wojtokowi i Danielowi ... A na najwieksze DZIEKUJE zasluguje moja siostra !! Kocham Cie i Kochac bede zawshe, niewazne co sie stanie i co by kiedys bylo pamietaj zawshe jestem przy Tobie sercem !! Kamil Ciebie tesh bardzo Kocham i niewyobrarzam sobie zycia bez Ciebie !! Dziekuje Moim rodzica za to ze mnie wychowali na taka osobę jaką jestem teraz, bo bez nich bym daleko w tym świecie nie zaszła!! Gabrielle