24.01.2005 :: 22:58
Ale dawno mnie tu nie było w sumie mam ferie no ale czasu mało cosik!! Spedzam go z moim Misiakiem bo niedługo szkoła sie zaczyna wiec chce maksimum Wykorzystać ten czas!! Miałam jechać na wieś z moim Lubym ale mama mnie nie puściła no ale coż moze z czasem w Sumie to nie mam weny do pisania jakiej kolewiek dłuższej notki moze zapodam jakiś wierszyk ?? P.S JEŚLI NIE MASZ 18 LAT NIE CZYTAJ TEGO WIERSZA (ŻART) :p "Zwabiona Twym Nektarem" Iskrą nadziei rozbudzona , z ciemności przebudzona . Zwabiona Twym nektarem , w pajeczą nić utkaną czarem . Kołyszę się bezwolnie , delikatnie ,powolnie . Czułością oplątana , namiętnością Twą splątana . W ramiona Twe zwabiona , przylgnęłam doń szalona . Wtopiłam się w Twe ciało , z ufnością dziecka , śmiało . Serce me zadrżało , ciało oszalało . Dusza w piekle tańcowała , w bramy raju wstępowała . Pocałunki jak narkotyk , cudowny Twój dotyk . Ciało rozpalone , Ciebie spragnione . Lubieżnie wpijasz się w me ciało , w tańcu rozkoszy zawirowało . Grzmiało , wichrem smagało , w ciemnościach światłem błyszczało . Gwiazdy wirowały , pioruny ogniem błyskały . W głębinach oceanu zatopieni , szaleństwem rozkoszy spełnieni . Snem mym jesteś i jawą , piekielnych mocy sprawą . Wciąż kołyszę się bezwolnie , delikatnie ... , powolnie... FoR YoU MISQ!!! aj LoF Ju !!