31.01.2005 :: 19:00
I koniec ferii... ale ja i tak nie ide jeszcze do szkoły poniewaz złapałm angine!! W sumie nie mam sie z czego Ciszyc bo starsznie sie czuje, ale myśl ze wszyscy sie w szkole meczą kiedy ja leże sobie w domku- napawa mnie radościa!!Moj Misiaczek też jest chory (zarazilam go- ale to bylo niechcący).Niebe go widzieć cale pięć dni a moze i dlużej bo niewiadomo czy On sie bardzej nie rozchoruje mam nadzieje go szybko zobaczyc bo tak bardzo tesknie za nim aż nie mam ochoty wstawać rano!!Najchętniej spała bym do piątku, no ale coż tak sie nie da .I nawet mnie nikt odwiedzić nie przyjdzie no ale coż trzeba sobie radzic w zyciu ja sobie jakos zadze bez znajomych!Kiedys ni moglam bez nich zyc ale teraz to co innego!!Wszyscy sie pozmieniali i wogole oczuwam jakieś napiecie miedzy nami...Kiedyś spotykaliśmy sie codziennie chociąz na 30 min a teraz sie z nimi nie widuje po dwa tygodnie i za nimi nie tesknie!! A teraz moze coś z innej beczki- farbowałam sobie wlosy heh no jak zwylke na blond ale inny odcien no i oczywiscie nie wyszło tak jak bym chciala kolor na pudełku był super nazywał sie "szlachetna perła" taki troche ciemniejszy od golębiego blondu!Ale teraz sobie kupie "srebrny pył" moze mi wyjdzie Trzymac kciuki!! Achia co mozna kupić facetowi na walentynki bo nie mam zadnego fajnego pomyslu a chce zeby byl oryginalny!!??Moze mi doradzicie... no dobra a teraz jakis wierszyk "Skrzydlo Aniola" Każdy człowiek ma jedno skrzydło Anioła... Lecz nie każdy ma serce drogie... Polecisz wówczas wtedy gdy drugi człowiek objąć Cię zdoła... Gdy głośno wykrzyczysz: „Ja Kochać mogę”... Każdemu dopasowane skrzydełko maleńkie... Które karze Ci szukać drugiego... Lecz nawet Ty z tym maleńkim skrzydełkiem... Możesz pokochać każdego... Więc nie martw się... Odnajdziesz drugie takie samo... Bo w końcu każdemu na tym świecie... Tylko dwójce ludzi po jednym takim skrzydełku dano... Kochanie To dla Ciebie Ten wiersz ,a Twoje skrzydelko pasuje do Mojego!! Kocham Cie !!!!!!!!!