gabrielle - komentarze


Hejka Wszystkim!Nareszcie znalazłam czas aby coś wiecej TU napisać!!Więc zacznijmy od : Mojego nowego nabytku tzn. kolczyka w jezyku!!=) Więc zrobiłam go sobie we wtorek 22 lutego Myślałam ze to bardzo boli ale jednak nie wogole mnie nie bolało samo przebicie ale potem jak troche napuchło to jush inna historia !No ale już jest oki 7 marca jade sobie kolczyka wymienić na krótszego !A w piatek byłam na dyskotece mmmm... ale było fajnie !Dyskoteka nazywa sie MISTERIUM znajduje sie w Katowicach!!Jeszcze nigdy sie tak dobrze na dysce nie bawiłam jak teraz =)Nadal jestem z Moim Misiaczkiem!Nic sie miedzy nami nie zmieniło (naszczeście) bo nie wiem jak bym bez niego mogla zyć =)Kocham go bardzo bardzo mocno i on mnie tez (mam nadzieje)!! hehe !! W szkole jest gites tylko ze w tym tygdoniu mamy duuuzo sprawdzianow tzn mamy 5 sprawdzianów i 2 kartkówki... tylko ze w tygodniu moga byc nawyrzej dwa sprawdziany ale to co trzeba sie uczyć jush nie daje rady w ten tydzien pochlonelam tyle wiedzy co za pol roku nauki no ale trzeba sie postarac teraz !No i to chyba na tyle ... nawet nie mam czasu na napisanie wiersza hehe!Do Przeczytania Blogowicze ....

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.03.2005 :: 21:05 :: zagorze.smstv.pl

dekadent

Elo Bezelku:*:*JA Ci dam nadzieje wiesz dobrze ze Cie Kocham ponad zycie!!!!jestem tylko Twoj i to sie nie zmieni NEVER!!!!!!PAPAPAtki :P
08.03.2005 :: 23:02 :: btx150.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Wsystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobity!!!!Uściski:):*
05.03.2005 :: 22:47 :: btd225.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Uuuu,wiem jak bardzo bolał mój nos kiedy zaczął puchnąć.Ale kolczyk w języku to jest już czysty hardcore!!Moja koleżanka po zrobieniu go podsumowała:mam język jak delfin!!No i śmiesznie strasznie mówiła.Ale wiem jak później,po całym bólu cieszy widok tego upragnionego kolczyka:)Mam nadzieję,że już nic Cię nie boli(nos nie bolał długo):)Pozdrowienia i uściski:):*
01.03.2005 :: 18:46 :: cex134.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

W Misterium jest spox ale zdecydowanie lepiej jest w Piramidzie-lepsza muzyka oraz klimat.Pozdrawiam.
Talk.pl :: Wróć