08.07.2005 :: 22:12
Tak sobie siedze teraz i slucham jednej piosenki, dokladnie to WSZ & Cne "Jeszcze Raz" (jezeli ktos wie o czym jest piosenka to niech czyta dalej, a jezeli nie wiesz o czym jest to tez czytaj moze skumasz ) Tak mnie tatchnelo, a co mi tam ponarzekam sobie na dzisiejsza mlodziez (w sumie to tak jak bym narzekala na siebie).Wiec zaczynajmy...znam wielu ludzi ktorzy mają wielki talent np. do sportu, graniana roznych instrumentach itp,ale ...jeden z moich kolegów nie bede podawala nazwisk i imion chodzi do 2 szkol na raz jedna to normalne technikum a druga to szkola muzyczna,trzeba miec zdrowie zeby z jednej szkoly jeszcze jechac do drugiej noale coz, koles jak gra na gitarze czy pianinie to mnie ciary przechodza, no ale od dluzszego czasu zaczol przebywac w nieodpowiednim towarzystwie (alkohol i te sprawy) no i zawalil obie szkoly!! Przeciez to jest totalna glupota!!Ja na jego miejscu trzymala bym si etego co mam i z takim talentem jak on starla sie wybic...No ale coz jego zycie jego wybor! Prosze o komenty w tej sprawie (co o tym myslicie)! Pozdrawiam i Zycze Udanych Wakacji!! P.S. Kocham Cie MisQ!