gabrielle - komentarze


Witam wszystkich blogowiczów!
Pomyślałam sobie, że trzeba cos skrobnąć o życiu moim i nie tylko.A wiec zaczynając od ostatnich dni...Upał który nas nawiedził był okropny, starałam sie zabardzo nie wychodzic z domku no ale wkoncu po dlugich namowach mojej kolezanki pojechalam nad jeziorko, pooopalac sie no ale nie dalo sie wylezec na slonku wiec prawie caly czas siedzialysmy w wodzie grajac w siatkowke lub plywajac,a po wyjsciu z niej to raczej do cienia zmykalysmy, jedna kumpela to tak byla spragniona cienia ze biegnac wywrocila sie tuz obok grupki fajnych kolesi ToTaLnY ObCiAcH ! No ale coz kazdemu sie zdaza nawet takiej gwiezdzie jak Ona
W drugi dzien tych upalow postanowilam sie wybrac na rowerek z moim facetem W drodze powrotnej zalowalam tej decyzji- w sumie nie wiedzialam ze az tak daleko pojedziemy no ale zajechalismy nad jezrioro.Oczywiscie jak to ja musialam wskoczyc zara do niego zeby choc troche sie ochlodzic (chociaz bym w zwyklej bieliznie)Moj Ukochany mial opory nad tym abym sie rozebrala ale coz nie mial w tej kwestii duzo do gadania.Mowil potem ze ludzie(szczegolnie faceci) sie gapili nawet bardzo(no coz jak jest im obcy widok bielizny to ich sparwa haha)ja powiedzialam ze nie obchodzi mnie co sobie inni pomysla, ja mam prawo wchodzic do wody w czym chce, gdybym byla nago to mogli by sie patrzec dziwnie No ale chyba to na Tyle dzisiaj Pozdrawiam wszystkich Ktorzy Czytaja Mojego Blogaska

P.S. Kocham Cie Skarbie!Bez Ciebie nie ma mnie !

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć