gabrielle - komentarze


Witam wszystkich...
Ta notka bedzie krotka (chyba ze ie rozpisze) no wiec jutro czeka mnnie budzenie o 4 rano PRZECIESH TO JEST SRODEK NOCY !!No ale coz ide do pracy :)LOL:) no ale tylko do piątku i moze jeszcze trzy dni nastepnego Tygodnia :) Zaraz sie kalde spac bo niewstane, a i tak podejrzewam ze bede miala nie lada problemy wstac o tak wczesnej porze!
Jak zauwarzyliscie MOj blogasek sie troszczke zmienil i mam nadzieje ze ta zmiana Wam sie spodoba i bedziecie czesciej odwiedzac mojego blogaska, a wlasnie gdy nasz Kochany Talk sie zepsul to zalozylam drugiego bloga ale tamten byl do bani.Tutaj jest bardzo fajnie i juz sie zdazylam przyzwyczaic do tej stronnki.Wszystko na niej jest jasne i przejrzyste :) Zlozylam zamowienie na avtarki z moim ulubionym zespolem Jakim jest Green day !!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.08.2005 :: 21:47 :: host-n2-76-171.telpol.net.pl

Gabrielle

Gaba DzienX !Widze ze Ty tez znasz sie na rzeczy!Tylko cos nie tak z Twoim Blogiem nie moge sie tam dostać napisz caly adresik dla pewnosci Pozdrawiam
No i Dla Motylka tez wielkie dzieki
23.08.2005 :: 19:51 :: systemy212.toya.net.pl

gaba

SSSSUUPEER muzyka(Good Charlotte oni są
zajebiści).MAM DLA CIEBIE GIFA Z NAPISEM GREEN DAY!!!!!!!(RÓCHOMY JEST TEN NAPIS)Uwielbiam Cię ponieważ słuchasz fajnej muzy.Wpadnij do mnie.Papa
22.08.2005 :: 22:58 :: cpv174.neoplus.adsl.tpnet.pl

moooty.talk.pl

Mi sie bardzo podoba jak zmieniłaś blog Współczuje ci , że musisz tak WCZESNIE wstawać buziaki :** papa
Talk.pl :: Wróć