24.08.2005 :: 22:19
Wiec zacznijmy od usuniecia tapetek Green Day'a:wiec usynelam je dlatego ze Blogas mi sie brzydko rozciągnoł ale wstawie Tutaj zdjecia z sesji zdjeciowej ZespoluCi ktorzy lubia Green Day i Billiego zapraszam No wiec napisze cos jeszcze bo taka notka to nie bardzo Wiec dzisiaj musialam wstac o 2:50 i jechac do pracy na 4 rano bo menager wymyslil sobie nabłyszczanie BETONU na hali robotniczej(dla niewtajemniczonych pracuje w zakladzie gdzie produkowane sa czesci do samochodów, nie podam nazwy bo to by byla reklama)Wiec przyjechalsmy z siorka na ta 4 rano, "NABŁYSZCZYŁYSMY TEN BETON" ale po 2-3 godzinach bylo to samo co przed nablyszczaniem no i praca wykonana na marne, no ale coz nic sie na to nie poradzi, ale jak dla mnie nie nablyszcza sie BETONU tylko jakies powierzchnie świecące, ale przyjezdza z Kanady jakis Adiut Środowiskowy no i musi byc czysto a Menager szaleje No ale jutro juz normalnie na 6 do roboty W sumie to lepiej bo mi sie nie nudzi w domku z rana i nawet taka zmeczona nie jestem. Tylko starsznie duzo zaczelam tam palic, chyba nie umre przedwczesnie na raka pluc . Oczywsicie Moj Misiek przychodzi codziennie do mnie. No jeszcze TYLKO jutro i pojutrze i weekend, no ale wielkimi krokami zbliza sie szkola ale jakos to po mnie splywa 29 Wraca moja Psiapsiola, niebylo jej cale wakacje.Normalnie powiem jej zeby zostala na noc, jak do mnie dzwonila to powiedziala ze kupila rum najbardzej ProCeNtOwY jaki znalazla No to bedzie ostro, a po rumie na drugi dzien troche bardzo boli glowa No ale coz raz sie zyje prawda ??No dobra koncze bo jutro nie wstane do pracy.3majCie Sie Wsyscy Cieplusio P.S.Kocham Cie MisQ no i ten zostaw mi kiedys jakiegos Konemta bo dawno tego nie robiles, wiem ze bardzo zadko siedziesz na necie ale jak bedziesz postaraj sie ....