12.09.2005 :: 20:12
Witajcie! Znowu zaczela sie szkoła.Ale przeciez nie bede rozpaczac Na swój sposób jest fajna No ale szkola to szkola nikt nie lubi doneij chodzic Nieraz zniecheca nas klimat w szkole nieraz nauczyciele nieraz uczniowie U mnie w szkole jak co roku przyszly pierwszoroczniacy Jakbyśie zobaczyli te dziewczyny. Spodniczki ledwo zakrywały im tyłki, rozumiem ze mozna sie modnie ubierac ale bez przesady, tak to ona moze sobie isc na dyskoteke a nie do szkoly, wogole wożą sie po budzie jak by niewiem kim byly!A tak na marginesie nienawidze pustych lasek, ktore ni widza nic poza swoim wyglądem i tekstów typu "boże złamał mi sie paznokieć i co ja teraz zobie"!Wlasnie te panienki sa najbardziej wkurzające!Takie panienki leca tylko na facectów ktorzy mają full kasy i wygladają jak Ken od Barbie!!Ci kolesie sa tacy sami jak te laski, chcą zeby laska miala wygląd modelki super piersi i nogi, nie obchodzi ich ze jest małointeligentna!Ja nie naleze do takich dziewczyn, owszem dbam o siebie, ale nie zebym miala obsesje na punkcie mojego wyglądu!Jestem dziewczyna przecietną chociaz wiele osób mowi ze jestem ładna taka inna niz wszystkie.Cieszy mnie to ze faceci nie leca na mnie dlatego ze mam fajne nogi czy piersi, ale cieszy mni fakt ze mowią ze mozna ze mna pogadac o wszystkim i o niczym.Moi znajomi wiedza ze moga mi sie wyzalic na ramieniu ale moga tesh pośmiać sie i pozartowac.Czasem wpadamy na takie odjechane na maxa akcje ze szok ale to swoja drogą.Teraz moja paczaka sie rozpadla i z nielicznymi utrzymuje kontakt, z takich osób to jest tylko Rafała Ewka, Grzesiek no i chyba tyle czasem jeszcze Justyna ale zadko. W sumie nie wiece o kim mowie ale coż Ja koncze ta noteczke Mam nadzieje ze bedzie Wam sie fajnie Czytało Pozdrawiam Wsztystkich odwiedzających tego Bloga Kocham Cie MisQ ponad wszystko i nasze klutnie niczego nie zepsują