13.09.2005 :: 20:14
Jeżeli Slucha ktos Taproot to trosze o informacje na temat tego zespolu jakies linki do ciekawych stronek itd. z góry serdecznie dziekuje! Wogole to dzionek mija strasznie nudno !Nic nie robie tylko leze i gapie sie w TV albo siedze przed kompem!Teraz bede czekac na moj ulubiony serial"Na wspólnej"na szczescie nie ogladam zadnej innej telenoweli tylko ta wydaje mi sie normalna, bo reszta typu "Niewolnica Isaura" jest do bani wedlug mnie.Aktorki budza sie tam w idealnym makijarzu oraz w ulożonych włosach kiedys oglądałam "Zbuntowanego anioła" ale myśle ze polowa jak ni ecala polska go oglądała Jednya faja telenowela brazylijska .Jejku jak sie rozgadałam a mialam napisac Tylko o taprpoot hehe ale coż jak ktos bedzie chcial przeczytac to przeczyta do konca Wlasnie tak sobie siedze i pije mojego ulubionego Sprajta :] i mysle sobie o Moim Kochanym Misiaczku.Zobaczymy sie dopiero w piątek, bo zaczela sie szloka W wakacje widzieliśmy sie niemal codziennie, wiem ze niektorzy znudzili by sie sobą ale nie ja!Tak bardzo prage mieć go zawsze obok siebie, przytulić sie, pocalowac ale coż nie możńa mieć wszystkiego.Niedlugo minie roczek jak jesteśmy ze sobą, dokładnie 17 październikaKiedyś byłam z facetem 2 lata ale to byłą najwieksza pomyłka mojego zycia Nisetety starcilam z nim cenne dwa lata mojego zycia, w tym czasie moglam robic duzo ciekawsze rzeczy niz, klucic sie z nim i wogole...Na poczatku sie dogadywaliśy ale potem byla totalna kapa!Wiecie nie ma idealnego związku!Nawet z obecnym moim Facetem kluce sie ale to bardzo zadko jak narazie pokluciliśmy sie tylko 3 razy ale ostatnia klutnia była ostra!Ale nie bede sie zagłebiać w szczególy bo nie o to tutaj chodzi.Bardzo go Kocham i nie chce nic zmieniac miedzy nami i mam nadzieje ze Moj Misiak tez nie chce, nie chce takze go zmieniac na sile poniewaz kocham Go takim jak jest...Gdyby sie zmienil to moze i moje uczucie by sie zmienilo, ale na to sie nie zapowiada....No dobra ludziska ja Koncze zycze wszystkim milego tygodnia 3majcie sie buziole:*:*:* K o C h A M C i Ę M i Ś Q