gabrielle - komentarze


"Jestem Twoja Kokainą, Bawie sie z Twoim Chlopakiem, chce go mieć Tutaj przy Sobie Nawet nie chcesz wiedziec co z nim zrobie "Hehe Troche to przekrecialam bo tam gdzie jest "chlopakiem" ma byc "dziewczyna"No a reszta to wiecie Tak szczerze to nie mam co pisac,a pisze tylko dlatego ze nie mam co robic bo siedze w domku bo chora jestem No ale to tak zawszej jak sie zaczyna szkola to chyba moj mechanizm obrrony na tę instytucję państwową Wlasnie tak sobie siedze i wpiepsham chipsy Napila bym sie jeszcze Sprajta no ale niestety nie mam Wczoraj oglądałam "Pod Napięciem" jezeli ktos oglądał to wie o czym była a Tym którzy nie oglądali to powiem ze było o Katowanych Dzieciach!14 miesieczną dziewczynke rodzice tak bardzo pobili ze umarła przedwczoraj w szpitalu, jeden chłopczyk starciłzrok a kolejny ma nieodwracalne zmiany w mózgu!Takich rodziców sama bym zabiłągołmi rekami, przeciez takie dziecko nie moze uciec ani nic powiedziec, nie moze sie bronic, nic skazane jest na śmierć lub kalectwo!!Ludzie ocknijcie sie gdy słyszycie płacz dziecka za ścianą, bo moze to nie być to na co wygląda moze wlasnie to dziecko przezywa horror!Wczoraj bardzo wkurzyla mnie wypowiedz matki dziecka, powiedziala ona iz nie wiedziala ze ojciec bije jej dziecko!Ale jak je pokazali wszedzie mialo siniaki nawet na buzi!Jak matka mogla tego nie zauwazyc napewno nie chciala tego widziec, lekarze stwierdzili iz chlopczyk ma polamane zebra a matka powiedziala ze spadl on z rowerka!Przeciez to jest totalny Kit nie wiem czy ona moze boi sie swojego meza- jak tak to moze powiedziec policji a jego zamkną.Wiem nie jest to latwe, koles napewno kiedys wyjdzie z pula i moze sie zemscic na zonie.W ogole to wyroki w polsce sa stanowczo za male, ja bym takiemu frajerowi dala 40 lat roboty w kamieniolomie!!A za morderstwo kare smierci!Nigdy nie wybaczyla bym komus kto by zabil kogos z mojej rodziny!a pedofilom, o jejku co ja bym im robila to sobie nawet nie wyobrazacie, umeral by w takich cierpieniach ze blagał by mnie zebym go dobiła!Wiec juz wiedzie jakie mam zdanie na ten temat...

Pozdrawiam Wszystkich...

[*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*]
[*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*]
[*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*]

Płomyki nadzieji dla katowanych dzieciaczkó!




Kochanie Tesknie za Toba bardzo niech ten tydzien szybko mija!!Kocham Cie Całym moim serduszkiem!!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.09.2005 :: 19:04 :: zagorze.smstv.pl

Guess Who??:>

nio wiadomo ludzie to swinie!takich to odrazu na sztos albo pradem nie ma co sie cackac z takimi psychopatycznymi odludziami!jebal ich pies jebala cala wies!!!!!
a co do tesknoty:D:Dtez Tesknie Skarbie i Kocham Cie namietnie Kocham Cie po prostu:*:*:*
Talk.pl :: Wróć