12.10.2005 :: 17:03
Dzisiaj w szkole jak zwylke nudy !!Chciaz czasem jest fajnie ale tylko czasem:) Dobrze ze jutro mamy lekcje po pol godziny :) KOncze tak kolo 12:) wiec luz :)a w piatek wolne!! No nareszcie troche wiecej czasu na wszysko :) W piatek ¶pi u mnie moja psiapsiolka :) znowu bedziemy pociskac glupoty cala noc :) a w sobote bedziemy jak Zombie :D a ja jeszcze w sobotke ide na imprezke z Moim Misiakiem do jego kolegi na 18-nastke i w niedziele tesh mialam isc na urodzinki ale nie ide bo kto wymysla zeby impreze robic z niedzieli na poniedzialek, ja musze lazić do szkoly bo inaczej mnie z budy wyrzuca z to ze lazilam na wagary :) No ale coz moja szkola jest dziwna rozumiem jak by mnie miesiac nie bylo ale to tylko pare dni do jeden tydzien bylam chora wiec jak dla mnie to sie nie liczy ale dla pani dyrektor nie rozumie ze bylam chora i moja wychowawczyni mi nie usprawiedliwila tygodnia chociaz mialam usp. od lekarza! Troche sie wkurzylam tzn troche to malo powiedziane ale coz takie zycie nie wiem wogole po co poszlam do takiej szkoly, ale teraz jest juz za puzno wiec musze sie pomeczyc jeszcze troche!Zaraz bede robic prace domowa zeby miec spokoj przez weekend:)troche sie poucze i bedzie gites :)Wczoraj dostalam dwie 4 jedna z chemii a druga z PO :D Mamu¶ka byla bardzo zadowolona :D jak zwylke gdy dostane dobra ocenke :D Acha i nareszcie mam wode bo od piatku nie bylo cieplej wody a od poniedzialku wogole nie mielismy wody bo wymieniali w naszym bloku rury :D to by bylo na tyle Pozdrawiam Systkich :) Do nastepnego:)Caluski:*:*