gabrielle - komentarze


Czytaj tylko mnie...

Jestem księgą którą czytasz
Na kolanach trzymasz
Twoje dłonie obejmują ją
Palce delikatnie przewracają
Stronę za stroną
Kartki skleiły się
Ślinisz palce aby rozchylić je
Delikatnie odwracasz
Kartkę za kartką
Czując chropowatość stron
Obrazki pobudzają zmysły
Kolory zatracają twój oddech
Dłonią gładzisz książkę
Tulisz mówiąc nie oddam Cię
Ona kartkami szeleści
Ja nie chcę odejść
Czytaj tylko mnie...


Fajny wierszyk ale szkoda ze nie mojego autorstwa :( Gratulacje dla Autora wiersza :)




Dzisiaj kolejny nudny dzien.Jutro nie ide do szkoly :) bo moja klasa jedzie na wycieczke do Żor a ja nie jade bo po co:) co ja Żor nigdy nie widziałam :) wkońcu miałam tam faceta ale to było dawwwwno temu :) A jeden był nawet z Bielska hehe ale to tez było dawnoo( a tak wogole ja jestem z Sosnowca jezeli wie ktos gdzie to jest hehe:)Nic mi sie nie chce robić, mogla bym lezec cały dzien, a jutro jeszcze mam sie spodkac z kolezanka o 10 rano ale chyba zaraz jej eska napisze ze nie przyjde:) wogole to mam isc jeszcze do Sis pomoc jej synkowi w angielskim :) a potem na godzinke do mojego Misiaczka chociaz Tyle sie bedziemy widziec :) zawsze lepsze to niz nic prawda ??Esemes juz wyslany wiec nie ide jutro rano do niej UFFF... Kurcze juz mi sie oczy zamykają zaraz zmykam spac.Kurcze cosik mi sie popsulo z programikiem i nie moge wstawic zadnych fajnych obrazkow na bloga SHIT!!!Ale coz nie bede przeciesh płakać.





Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.10.2006 :: 14:20 :: w3cache.ino.tvknet.pl

kamilcia-buziac

biedny ten twój blog!!!!!!!!!!zapraszam na mojego

30.10.2005 :: 16:26 :: 80.51.250.174

Marika

Świetna strona. Dużo na niej ciekawych rzeczy. Zapraszm do mnie.

WWW.KOOT.BLOG.ONET.PL
29.10.2005 :: 17:50 :: asc109.neoplus.adsl.tpnet.pl

grzeh83@o2.pl

jak mozesz to umiesc sfoja fotke na blogu
26.10.2005 :: 17:51 :: ik58.internetdsl.tpnet.pl

mysli

ślązaczka? a umiesz mówić po śląsku?
26.10.2005 :: 08:58 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

dzięki za odwiedziny na moim blogu! Ja odwdzięczam się tym samym i zapraszam częściej. pozdrawiasy!!
Talk.pl :: Wróć