[Księga gości]

 

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad

 

Cosik o Mnie:

ImięGabriela

Nazwisko:....

Wiek:25

Ulubiona nutka:Punk Rock,emo, ragga,gothlola,.

Ulubione zespoly:Green Day,Panic!At the disco,My chemical romance,30 second to mars,The mascara story,Blink182, sum 41, Porcelain and the tramps, Bloodhound Gang,Ayria,Zombie Girl,3doors down,Papa Roach,Vavamuffin, Habakuk.

Co lubię:Zwierzątka,lody smietankowe,

truskaFki:)

Czego nie lubie:Kłamstwa,burakóFF BLLeeE...i pozerstwa

Stan Cywilny:Kondziu <3.

Rodzeństwo:Starsza Siostra :)Kocham <3 !:*

Przyjaciele:Pff xP

Wrogowie:Kilku napewno.

Chciala bym miec: Ciebie na zawsze <3;**

Marzenie:pojechac do kanionu w Colorado:)

-=LINKI=-

=Rózne Ciekawskie Stronki=

-==Maxior(gry,śmieszne filmy)==-

-=Green Day w Spodku(zdjecia)=-

-=Blog o Green Day i nie Tylko:)=-

-=Green Day.pl=-

-=Green Day.com=-

^^%=Super Blogaski=%^^

-=Toksykologia=-

-=Blogas Jeanine=-

-=Blogas Silvii=-

-=Blogas Chmooreczki=-

-=Blogas Encore=-

 

talk.pl

Link :: 03.10.2005 :: 16:51

Dawno Mnie tutaj nie bylo,wiec cosik napisze a co...
wiec juz jestem zdrowa, nareszcie Wlasnie tak sobie siedze i slucham muzyczki Przyszlam niedawno ze sQL!Ehh Dzisiaj na W-fie sie wyzylam calą złosc wyladowalam najpierw na siłowni a potem grając w piłke ręczną z klasą ktorej nie lubie wiec byla to podwojna dawka przyjemnosci w sumie nie celowalam w bramke ale w osobe ktora na niej stala, dostala pare razy mocno pilka odemnie ale coz taka gra oczywiscie pilki recznej nie lubie ale mialysmy wybor albo to albo jakies glupie ćwiczenia Zapisalam sie na SkS z siatkówki mam nadzieje ze bede chodzic czesciej niz w tamtym roku .Dopiero poniedzialek a ja juz tak tesknie za Moim Misiaczkiem ze normalnie masakra hehe. ale coz takie zycie Ide pisac lekce bo na jutro sie jeszcze musze nauczyc na fizyke i matematyke Bllleee..

P.S zrobilam małą zmanke na blogu mam nadzieje ze zauwazycie Pozdrawiam...
Komentuj(1)


Link :: 12.10.2005 :: 17:03




Dzisiaj w szkole jak zwylke nudy !!Chciaz czasem jest fajnie ale tylko czasem:) Dobrze ze jutro mamy lekcje po pol godziny :) KOncze tak kolo 12:) wiec luz :)a w piatek wolne!! No nareszcie troche wiecej czasu na wszysko :) W piatek śpi u mnie moja psiapsiolka :) znowu bedziemy pociskac glupoty cala noc :) a w sobote bedziemy jak Zombie :D a ja jeszcze w sobotke ide na imprezke z Moim Misiakiem do jego kolegi na 18-nastke i w niedziele tesh mialam isc na urodzinki ale nie ide bo kto wymysla zeby impreze robic z niedzieli na poniedzialek, ja musze lazić do szkoly bo inaczej mnie z budy wyrzuca z to ze lazilam na wagary :) No ale coz moja szkola jest dziwna rozumiem jak by mnie miesiac nie bylo ale to tylko pare dni do jeden tydzien bylam chora wiec jak dla mnie to sie nie liczy ale dla pani dyrektor nie rozumie ze bylam chora i moja wychowawczyni mi nie usprawiedliwila tygodnia chociaz mialam usp. od lekarza! Troche sie wkurzylam tzn troche to malo powiedziane ale coz takie zycie nie wiem wogole po co poszlam do takiej szkoly, ale teraz jest juz za puzno wiec musze sie pomeczyc jeszcze troche!Zaraz bede robic prace domowa zeby miec spokoj przez weekend:)troche sie poucze i bedzie gites :)Wczoraj dostalam dwie 4 jedna z chemii a druga z PO :D Mamuśka byla bardzo zadowolona :D jak zwylke gdy dostane dobra ocenke :D Acha i nareszcie mam wode bo od piatku nie bylo cieplej wody a od poniedzialku wogole nie mielismy wody bo wymieniali w naszym bloku rury :D to by bylo na tyle Pozdrawiam Systkich :) Do nastepnego:)Caluski:*:*




Komentuj(0)


Link :: 25.10.2005 :: 22:26
Czytaj tylko mnie...

Jestem księgą którą czytasz
Na kolanach trzymasz
Twoje dłonie obejmują ją
Palce delikatnie przewracają
Stronę za stroną
Kartki skleiły się
Ślinisz palce aby rozchylić je
Delikatnie odwracasz
Kartkę za kartką
Czując chropowatość stron
Obrazki pobudzają zmysły
Kolory zatracają twój oddech
Dłonią gładzisz książkę
Tulisz mówiąc nie oddam Cię
Ona kartkami szeleści
Ja nie chcę odejść
Czytaj tylko mnie...


Fajny wierszyk ale szkoda ze nie mojego autorstwa :( Gratulacje dla Autora wiersza :)




Dzisiaj kolejny nudny dzien.Jutro nie ide do szkoly :) bo moja klasa jedzie na wycieczke do Żor a ja nie jade bo po co:) co ja Żor nigdy nie widziałam :) wkońcu miałam tam faceta ale to było dawwwwno temu :) A jeden był nawet z Bielska hehe ale to tez było dawnoo( a tak wogole ja jestem z Sosnowca jezeli wie ktos gdzie to jest hehe:)Nic mi sie nie chce robić, mogla bym lezec cały dzien, a jutro jeszcze mam sie spodkac z kolezanka o 10 rano ale chyba zaraz jej eska napisze ze nie przyjde:) wogole to mam isc jeszcze do Sis pomoc jej synkowi w angielskim :) a potem na godzinke do mojego Misiaczka chociaz Tyle sie bedziemy widziec :) zawsze lepsze to niz nic prawda ??Esemes juz wyslany wiec nie ide jutro rano do niej UFFF... Kurcze juz mi sie oczy zamykają zaraz zmykam spac.Kurcze cosik mi sie popsulo z programikiem i nie moge wstawic zadnych fajnych obrazkow na bloga SHIT!!!Ale coz nie bede przeciesh płakać.




Komentuj(5)


Link :: 30.10.2005 :: 21:50
Powiem tylko Tyle tak bardzo chciała bym zniknąć...Może kiedyś napisze Dlaczego...
Komentuj(1)


 

photo lostheart