[Księga gości]

 

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad

 

Cosik o Mnie:

ImięGabriela

Nazwisko:....

Wiek:25

Ulubiona nutka:Punk Rock,emo, ragga,gothlola,.

Ulubione zespoly:Green Day,Panic!At the disco,My chemical romance,30 second to mars,The mascara story,Blink182, sum 41, Porcelain and the tramps, Bloodhound Gang,Ayria,Zombie Girl,3doors down,Papa Roach,Vavamuffin, Habakuk.

Co lubię:Zwierzątka,lody smietankowe,

truskaFki:)

Czego nie lubie:Kłamstwa,burakóFF BLLeeE...i pozerstwa

Stan Cywilny:Kondziu <3.

Rodzeństwo:Starsza Siostra :)Kocham <3 !:*

Przyjaciele:Pff xP

Wrogowie:Kilku napewno.

Chciala bym miec: Ciebie na zawsze <3;**

Marzenie:pojechac do kanionu w Colorado:)

-=LINKI=-

=Rózne Ciekawskie Stronki=

-==Maxior(gry,śmieszne filmy)==-

-=Green Day w Spodku(zdjecia)=-

-=Blog o Green Day i nie Tylko:)=-

-=Green Day.pl=-

-=Green Day.com=-

^^%=Super Blogaski=%^^

-=Toksykologia=-

-=Blogas Jeanine=-

-=Blogas Silvii=-

-=Blogas Chmooreczki=-

-=Blogas Encore=-

 

talk.pl

Link :: 01.08.2005 :: 22:41
Witam wszystkich blogowiczów!
Pomyślałam sobie, że trzeba cos skrobnąć o życiu moim i nie tylko.A wiec zaczynając od ostatnich dni...Upał który nas nawiedził był okropny, starałam sie zabardzo nie wychodzic z domku no ale wkoncu po dlugich namowach mojej kolezanki pojechalam nad jeziorko, pooopalac sie no ale nie dalo sie wylezec na slonku wiec prawie caly czas siedzialysmy w wodzie grajac w siatkowke lub plywajac,a po wyjsciu z niej to raczej do cienia zmykalysmy, jedna kumpela to tak byla spragniona cienia ze biegnac wywrocila sie tuz obok grupki fajnych kolesi ToTaLnY ObCiAcH ! No ale coz kazdemu sie zdaza nawet takiej gwiezdzie jak Ona
W drugi dzien tych upalow postanowilam sie wybrac na rowerek z moim facetem W drodze powrotnej zalowalam tej decyzji- w sumie nie wiedzialam ze az tak daleko pojedziemy no ale zajechalismy nad jezrioro.Oczywiscie jak to ja musialam wskoczyc zara do niego zeby choc troche sie ochlodzic (chociaz bym w zwyklej bieliznie)Moj Ukochany mial opory nad tym abym sie rozebrala ale coz nie mial w tej kwestii duzo do gadania.Mowil potem ze ludzie(szczegolnie faceci) sie gapili nawet bardzo(no coz jak jest im obcy widok bielizny to ich sparwa haha)ja powiedzialam ze nie obchodzi mnie co sobie inni pomysla, ja mam prawo wchodzic do wody w czym chce, gdybym byla nago to mogli by sie patrzec dziwnie No ale chyba to na Tyle dzisiaj Pozdrawiam wszystkich Ktorzy Czytaja Mojego Blogaska

P.S. Kocham Cie Skarbie!Bez Ciebie nie ma mnie !
Komentuj(0)


Link :: 06.08.2005 :: 15:46



WILK

Czuwa nad Tobą duch WILKA...

" Obserwuję miebiosa, aby wykryć wielkie przypływy zła. wielkie zmiany które niekiedy są tam zapisane "
Komentuj(1)


Link :: 10.08.2005 :: 13:51
KOCHAM CIĘ:*

KOCHAM CIĘ:*

KOCHAM CIĘ:*

KOCHAM CIĘ:*


!FoR My MiSiEk!



Komentuj(0)


Link :: 12.08.2005 :: 13:53

"Bycie kobietą, jest strasznie trudnym zajęciem,gdyż polega głownie na dawaniu sobie rady ze mężczyznami"



Hejka Wszystkim!!
Noi kończą sie wakacja...Tak bardzo nie chce mi się wracać do szkolnycj murów!!Moja Psiapsióła przyjeżdza dopiero 29 sierpnia!!Masakra!!No ale chyba przezyje jak przezylam cale wakacje!Bo oczywiscie jej babcia wyciągnęla ją do niemiec na cale wakacje!!!
Dzisiaj nie zobacze MOjego Kochanego Misia...Niestety Smutno mi z tego powodu!Tesknie za nim bardzo no ale kocham to poczekam


KoChAm CiE SłOnKo!!




Komentuj(3)


Link :: 21.08.2005 :: 22:33



Każdy Z nas pragnie byc kochanym i szczesliwym, nieprawdaż??
Tylko dla kazdego z nas szczesciem bedzie co innego.Dla kogos bedzie to zachod slonca nad morzem , dla innego chwile spedzone z rodziną.Dla mnie najwazniejsza jest milosc...Milosc ukochanego...Nigdy nie zapomne chwil szczescia, chociaz ostatnio moje chwilke nie byly zbytnio szczesliwe.W sobote przeplakalam w poduszke 3 godziny z powodu mojej "Cudownej" rodzinki...ale szczegoly pozostawie dla Siebie...w sumie nigdy nie bylam szczesliwa z moja rodzina, chyba ze bylam mala ale gdy urodzil sie syn mojej siostry moje zycie zmienilo sie nie do poznania.Kazda wolna chwile poświcali JEMU!Do tej pory tak jest juz 11 lat!ale mowi sie trudno :( Koncze tą niezbyt optymistyczna notke Pozdrawiam!!



A to Buziaczek Dla MOjego Misia :)Kocham Cie i nie moge bez Ciebie zyc !!!


Komentuj(4)


Link :: 22.08.2005 :: 22:35
Witam wszystkich...
Ta notka bedzie krotka (chyba ze ie rozpisze) no wiec jutro czeka mnnie budzenie o 4 rano PRZECIESH TO JEST SRODEK NOCY !!No ale coz ide do pracy :)LOL:) no ale tylko do piątku i moze jeszcze trzy dni nastepnego Tygodnia :) Zaraz sie kalde spac bo niewstane, a i tak podejrzewam ze bede miala nie lada problemy wstac o tak wczesnej porze!
Jak zauwarzyliscie MOj blogasek sie troszczke zmienil i mam nadzieje ze ta zmiana Wam sie spodoba i bedziecie czesciej odwiedzac mojego blogaska, a wlasnie gdy nasz Kochany Talk sie zepsul to zalozylam drugiego bloga ale tamten byl do bani.Tutaj jest bardzo fajnie i juz sie zdazylam przyzwyczaic do tej stronnki.Wszystko na niej jest jasne i przejrzyste :) Zlozylam zamowienie na avtarki z moim ulubionym zespolem Jakim jest Green day !!


Komentuj(3)


Link :: 24.08.2005 :: 22:19
Wiec zacznijmy od usuniecia tapetek Green Day'a:wiec usynelam je dlatego ze Blogas mi sie brzydko rozciągnoł ale wstawie Tutaj zdjecia z sesji zdjeciowej ZespoluCi ktorzy lubia Green Day i Billiego zapraszam

No wiec napisze cos jeszcze bo taka notka to nie bardzo Wiec dzisiaj musialam wstac o 2:50 i jechac do pracy na 4 rano bo menager wymyslil sobie nabłyszczanie BETONU na hali robotniczej(dla niewtajemniczonych pracuje w zakladzie gdzie produkowane sa czesci do samochodów, nie podam nazwy bo to by byla reklama)Wiec przyjechalsmy z siorka na ta 4 rano, "NABŁYSZCZYŁYSMY TEN BETON" ale po 2-3 godzinach bylo to samo co przed nablyszczaniem no i praca wykonana na marne, no ale coz nic sie na to nie poradzi, ale jak dla mnie nie nablyszcza sie BETONU tylko jakies powierzchnie świecące, ale przyjezdza z Kanady jakis Adiut Środowiskowy no i musi byc czysto a Menager szaleje No ale jutro juz normalnie na 6 do roboty W sumie to lepiej bo mi sie nie nudzi w domku z rana i nawet taka zmeczona nie jestem.
Tylko starsznie duzo zaczelam tam palic, chyba nie umre przedwczesnie na raka pluc . Oczywsicie Moj Misiek przychodzi codziennie do mnie.
No jeszcze TYLKO jutro i pojutrze i weekend, no ale wielkimi krokami zbliza sie szkola ale jakos to po mnie splywa 29 Wraca moja Psiapsiola, niebylo jej cale wakacje.Normalnie powiem jej zeby zostala na noc, jak do mnie dzwonila to powiedziala ze kupila rum najbardzej ProCeNtOwY jaki znalazla No to bedzie ostro, a po rumie na drugi dzien troche bardzo boli glowa No ale coz raz sie zyje prawda ??No dobra koncze bo jutro nie wstane do pracy.3majCie Sie Wsyscy Cieplusio


P.S.Kocham Cie MisQ no i ten zostaw mi kiedys jakiegos Konemta bo dawno tego nie robiles, wiem ze bardzo zadko siedziesz na necie ale jak bedziesz postaraj sie ....

Komentuj(0)


Link :: 29.08.2005 :: 20:30
Hello
To znowu ja, pisze poniewaz mam zly humor a Tutaj moge wyrzucic wszystko co mnie boli i dreczy.Wiec dzisiaj od rana źle sie czuje niedobrze mi, mam doła sama nie wiem czemu MOze to tylko w mojej glowie?Ale tego nikt nie wie nawet Ja sama.

Jutro znowu do pracy i musze wstac o 4, wykoncze sie kiedys.Wiec jeszcze jedno, przyjechala z niemiec moja psiapsiolka, przywiozla mi Full slodyczy i zajefajne kolczyki No ale to jest Angelika.Wiec chyba bede konczyc bo moj Misiacek czeka na mnie na kanapie

BuZiaCzKi DlA NiEgO!


PaPaPaPa
Komentuj(2)


 

photo lostheart