[Księga gości]

 

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad

 

Cosik o Mnie:

ImięGabriela

Nazwisko:....

Wiek:25

Ulubiona nutka:Punk Rock,emo, ragga,gothlola,.

Ulubione zespoly:Green Day,Panic!At the disco,My chemical romance,30 second to mars,The mascara story,Blink182, sum 41, Porcelain and the tramps, Bloodhound Gang,Ayria,Zombie Girl,3doors down,Papa Roach,Vavamuffin, Habakuk.

Co lubię:Zwierzątka,lody smietankowe,

truskaFki:)

Czego nie lubie:Kłamstwa,burakóFF BLLeeE...i pozerstwa

Stan Cywilny:Kondziu <3.

Rodzeństwo:Starsza Siostra :)Kocham <3 !:*

Przyjaciele:Pff xP

Wrogowie:Kilku napewno.

Chciala bym miec: Ciebie na zawsze <3;**

Marzenie:pojechac do kanionu w Colorado:)

-=LINKI=-

=Rózne Ciekawskie Stronki=

-==Maxior(gry,śmieszne filmy)==-

-=Green Day w Spodku(zdjecia)=-

-=Blog o Green Day i nie Tylko:)=-

-=Green Day.pl=-

-=Green Day.com=-

^^%=Super Blogaski=%^^

-=Toksykologia=-

-=Blogas Jeanine=-

-=Blogas Silvii=-

-=Blogas Chmooreczki=-

-=Blogas Encore=-

 

talk.pl

Link :: 04.01.2005 :: 16:32
Czas napisać wkoncu tu cos ... wiec zacznijmy od Sylwestra!!
Był zajeFajny !!i co Tu duzo gadać poznało sie nowych ludzi, było fajnie i sympatycznie i to sie liczy heh wybawilam sie na maxsa.Na poczatku było dretwo bo sie wszyscy nie znalismy ale potem jak juz kazdy wypil cosik mocniejszego to zabawa sie rozkrecila na dobre... Taki "Malutki" szalał na całego heh no ale nie bede podawac imion bo jesio sie mogł by ktoś obrazić hehe !!Znów zaczela sie szkoła wrrrr 2 dzien i ja juz mam dość, no ale jeszcze dwa tygodnie i FeRiE !!!!
No to by bylo chyba na tyle... wiem ze to nie jest Ciekawe ale chociaz pooudawajcie ze wam sie podoba :)
Komentuj(2)


Link :: 10.01.2005 :: 20:41
Ojej Jak mi sie nie chce chodzic do szkoly to jest paranoja... dzisjaj nie bylam ale jutro jush nie wcisne mamie kitu ze nie ide bo mnie glowa boli !!NO ale jutro ide na wagary chyba... i jak wypali to ide z mym Lubym na stadion heh no i oczywiscie z jego kolegami no ale koledzy mi nie przeszkadzają Jeszcze ma kolezanka do mnie zadzwonic czy idzie ze mna bo jak nie to sama pojade, w sumie dla mnie to i lepiej !! Ale ja głupoty pisze heh no to koncze ta niezbyt ciekawa notke no i oczywiscie jest pisana na szybko hehe no Nerka


Kocham Cie MIsQ!!!!
Komentuj(1)


Link :: 11.01.2005 :: 09:00
Dzisiaj mialam dziwny sen... sniło mi sie więzienie, tzn ze w nim siedziałam... tylko nie wiem za co.W celi była z klega z klasy i z koleżanką, a pewnego dnia poszlismy na wycieczke, chyba do jakiegoś muzeum najprawdopodobniej pożarnictwa....nagle zgaslo światło i zaczeła sie masakra... grasował tam jakiś psychcznie chory człowiek, zabijał wszystkich którzy staneli mu na drodze!No i dopadł tez nas tzn Mnie Kolege i kolezanke z celi, lecz schowaliśmy sie gdzies w koncie i patrzyliśmy jak para naszych przyjaciól zoastaje koleja ofiarją zabójcy!Gdy ten sobie poszedl wyszlismy z kryjówki i zwołaliśmy wszystkich do duzego pomieszczenia, znaleźliśmy wyjście, a samego zabujce zamknelismy w środku , w budynku ulatnial sie gaz wrzucilismy zapalone drewno i caly budynek wylecial w powietrze!Wrócilimsy do więzienia i od naczelinika dostaliśmy 2 tygodniowe wakacje na jakiś cieplych wyspach!! no i wszystki skonczyła sie szczesliwie, tak jak w filmach!Lecz sen była ta bardzo realistyczny, że jak sie obudzilam to nie moglam myślec o niczym innym.No i takie przważnie mam dziwne sny ... tylko nigdy nie wiem co one znaczą !

Jak jeszcze przysni mi sie coś godnego napisania to napewno to przeczytacie!
P.S Kocham Cie MisQ heh i Tesknie za Toba Bardzo



Komentuj(1)


Link :: 12.01.2005 :: 21:06
Załamka Totalna!! Boshe to co sie dzieje w mojej głowie jest tragiczne poprostu nie wiem co mysleć nie wiem co mam robić- Nic nie wiem!!Wylałam jush morze łez przez godzine czasu... no ale coż takie jush moje nedzne zycie!!Na szczeście jest Moj Misiek Tylko On mnie trzyma na Tym świecie...Nie chce Mi sie pisac jush nic bo ... nie i koniec!! Nara ALL



Kocham Cie Misiaczku i bez Ciebie moje zycie starcilo by sens !!






Komentuj(1)


Link :: 15.01.2005 :: 22:03
Hej !! Jeee Nareszcie moje upragnione ferie!!! Jutro ide do Ciotki na imieniny i sie nie bede widzieć z moim Miśkiem Ale powiedzial mi dzisiaj, że rodzice pozwolili mu zabrać mnie na weekend na wioske do niego!(tylko jesio sie musze swoich zapytać, mam nadzieje ze sie zgodzą) Bo jak nie to bedzie mi troszku smutno... no ale myśle ze bedzie dobrze !!Hmmm to chyba na tyle jezeli chodzi o dzisiaj !!


Nerka wszystkim !!


Achia i jak by ktoś wiedzial to może mi powiedzieć jak sie wstawia linki do bloga !! z góry dziekuje


Kocham Cie Misiaczku !!



Komentuj(2)


Link :: 24.01.2005 :: 22:58
Ale dawno mnie tu nie było w sumie mam ferie no ale czasu mało cosik!! Spedzam go z moim Misiakiem bo niedługo szkoła sie zaczyna wiec chce maksimum Wykorzystać ten czas!! Miałam jechać na wieś z moim Lubym ale mama mnie nie puściła no ale coż moze z czasem w Sumie to nie mam weny do pisania jakiej kolewiek dłuższej notki moze zapodam jakiś wierszyk ??

P.S JEŚLI NIE MASZ 18 LAT NIE CZYTAJ TEGO WIERSZA (ŻART) :p

"Zwabiona Twym Nektarem"

Iskrą nadziei rozbudzona ,
z ciemności przebudzona .
Zwabiona Twym nektarem ,
w pajeczą nić utkaną czarem .

Kołyszę się bezwolnie ,
delikatnie ,powolnie .
Czułością oplątana ,
namiętnością Twą splątana .

W ramiona Twe zwabiona ,
przylgnęłam doń szalona .
Wtopiłam się w Twe ciało ,
z ufnością dziecka , śmiało .

Serce me zadrżało ,
ciało oszalało .
Dusza w piekle tańcowała ,
w bramy raju wstępowała .

Pocałunki jak narkotyk ,
cudowny Twój dotyk .
Ciało rozpalone ,
Ciebie spragnione .

Lubieżnie wpijasz się w me ciało ,
w tańcu rozkoszy zawirowało .
Grzmiało , wichrem smagało ,
w ciemnościach światłem błyszczało .

Gwiazdy wirowały ,
pioruny ogniem błyskały .
W głębinach oceanu zatopieni ,
szaleństwem rozkoszy spełnieni .

Snem mym jesteś i jawą ,
piekielnych mocy sprawą .
Wciąż kołyszę się bezwolnie ,
delikatnie ... , powolnie...


FoR YoU MISQ!!!

aj LoF Ju !!
Komentuj(5)


Link :: 31.01.2005 :: 19:00
I koniec ferii... ale ja i tak nie ide jeszcze do szkoły poniewaz złapałm angine!! W sumie nie mam sie z czego Ciszyc bo starsznie sie czuje, ale myśl ze wszyscy sie w szkole meczą kiedy ja leże sobie w domku- napawa mnie radościa!!Moj Misiaczek też jest chory (zarazilam go- ale to bylo niechcący).Niebe go widzieć cale pięć dni a moze i dlużej bo niewiadomo czy On sie bardzej nie rozchoruje mam nadzieje go szybko zobaczyc bo tak bardzo tesknie za nim aż nie mam ochoty wstawać rano!!Najchętniej spała bym do piątku, no ale coż tak sie nie da .I nawet mnie nikt odwiedzić nie przyjdzie no ale coż trzeba sobie radzic w zyciu ja sobie jakos zadze bez znajomych!Kiedys ni moglam bez nich zyc ale teraz to co innego!!Wszyscy sie pozmieniali i wogole oczuwam jakieś napiecie miedzy nami...Kiedyś spotykaliśmy sie codziennie chociąz na 30 min a teraz sie z nimi nie widuje po dwa tygodnie i za nimi nie tesknie!!
A teraz moze coś z innej beczki- farbowałam sobie wlosy heh no jak zwylke na blond ale inny odcien no i oczywiscie nie wyszło tak jak bym chciala kolor na pudełku był super nazywał sie "szlachetna perła" taki troche ciemniejszy od golębiego blondu!Ale teraz sobie kupie "srebrny pył" moze mi wyjdzie Trzymac kciuki!! Achia co mozna kupić facetowi na walentynki bo nie mam zadnego fajnego pomyslu a chce zeby byl oryginalny!!??Moze mi doradzicie... no dobra a teraz jakis wierszyk

"Skrzydlo Aniola"

Każdy człowiek ma jedno skrzydło Anioła...
Lecz nie każdy ma serce drogie...
Polecisz wówczas wtedy gdy drugi człowiek objąć Cię zdoła...
Gdy głośno wykrzyczysz: „Ja Kochać mogę”...

Każdemu dopasowane skrzydełko maleńkie...
Które karze Ci szukać drugiego...
Lecz nawet Ty z tym maleńkim skrzydełkiem...
Możesz pokochać każdego...

Więc nie martw się...
Odnajdziesz drugie takie samo...
Bo w końcu każdemu na tym świecie...
Tylko dwójce ludzi po jednym takim skrzydełku dano...

Kochanie To dla Ciebie Ten wiersz ,a Twoje skrzydelko pasuje do Mojego!! Kocham Cie !!!!!!!!!
Komentuj(1)


 

photo lostheart